Marktleider in tijdsregistratie en elektronische beveiliging
HR op GET
- GET heeft meer dan 40 jaar kennis en ervaring om te delen.
- De voordelen van een stabiel bedrijf met de sfeer van een klein bedrijf!
- GET is gevestigd in Oostmalle en maakt deel uit van de Europese primion groep.
- Met 110 medewerkers is GET actief in het creëren, verkopen en installeren van ICT-oplossingen voor tijdsregistratie, personeelsplanning, toegangscontrole en geïntegreerd security management.
- Kwaliteit en innovatie zijn belangrijke troeven van het bedrijf.
- GET werkt samen met mensen die achter de waarden "vertrouwen & respect voor de klanten, collega's en leveranciers" staan. Medewerkers die volgende competenties in hoge mate bezitten:
- klantgerichtheid: elke medewerker levert een betrouwbare service en houdt de klant op de hoogte van de stand van zaken. Een probleem behandel je op een loyale manier.
- leergierigheid: wij zoeken medewerkers die hun eigen sterktes en zwaktes erkennen en actief zoeken naar situaties en leeropportuniteiten om hun competenties te ontwikkelen. Je staat open voor feedback.
- initiatiefvol: wij verwachten van onze medewerkers dat zij zelf de opportuniteiten opzoeken, actie nemen en anticiperen. Iedereen doet voorstellen ter verbetering.
- Intern kan je rekenen op een professionele HRM-ondersteuning:
- opleiding is een must,
- functioneringsgesprekken zijn niet weg te denken,
- flexibiliteit is ver uitgebouwd,
- beloning staat in functie van de verantwoordelijkheden die je opneemt.
- Klaar om de handschoen op te nemen?
Solliciteer dan spontaan of neem een kijkje bij de beschikbare functies.